A belga kapitány elárulta: majdnem a magyar válogatott edzője lett

Megkereste az MLSZ-elnök.
admin 2016. június 25., szombat 7:10
Megkereste az MLSZ-elnök.
Szerző: admin 2016. június 25., szombat 7:10

 

 
Mint ismeretes, a magyar válogatott az Európa-bajnokság nyolcaddöntőjében Belgiummal csap össze a legjobb nyolc továbbjutásért. A mérkőzést megelőzően a belgák szövetségi kapitánya, Marc Wilmots egy múltbéli érdekességről is lerántotta a leplet az RTBF televíziós csatornának adott interjújában.
 
Hét-nyolc vagy kilenc-tíz éve majdnem a magyar válogatott szövetségi kapitánya lettem. Az akkori MLSZ-elnök keresett fel ezzel kapcsolatban. Követtem a magyar csapat szereplését, és az akkori utánpótlást is szemmel tartottam, Némethre pedig különösen emlékszem. Az a csapat jól játszott, egy jó generáció volt.
Átigazolások
Kazincbarcika
Távozik a 92-szeres válogatott védő
Családi okokra hivatkozva kérte szerződése felbontását az NB I-es Kazincbarcika örmény védője, Varazdat Haroyan.
Újpest
Bodor idénre marad
“Én csak annyit tudok, hogy az utolsó öt meccsre vagyok itt” - mondta Bodor Boldizsár, az Újpest megbízott vezetőedzője.
Újpest
Sportigazgató jöhet
Előrehaladott tárgyalásokat folytatnak egy nemzetközi szinten is tapasztalt szakemberrel, aki sportigazgató lehet majd. A jelölttel személyesen egyeztetnek a napokban. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz