Válogatott: Sérülés miatt nem lehet ott az Eb-n a Vidi védője

Bokasérülés miatt már el is hagyta a válogatott edzőtáborát.
Privacsek András 2021. május 23., vasárnap 12:22
Bokasérülés miatt már el is hagyta a válogatott edzőtáborát.
Szerző: Privacsek András 2021. május 23., vasárnap 12:22

Hangya Szilveszter bokasérülés miatt nem lehet ott az Európa-bajnokságon. A MOL Fehérvár FC  játékosa már elhagyta a válogatott keretét, helyére nem hív be más játékost Marco Rossi szövetségi kapitány - olvasható az MLSZ hivatalos Twitter csatornáján.

A 27 éves védő eddig 10 alkalommal szerepelt a válogatottban, legutóbb március végén az Andorra elleni vb-selejtezőn játszott Marco Rossi csapatában.

Olvastad már?
Eb 2020: Öt olasz a torna álomcsapatában, Ronaldo kimaradt - az összes hír az Európa-bajnokságról itt!
Június 11. és július 11. között, 12 UEFA-tagország 11 városában - köztük Budapesten - rendezik meg a 2020-ról idénre halasztott labdarúgó Európa-bajnokságot, amelyen a magyar válogatott is részt vesz. A csakfoci.hu részletesen foglalkozik az Eb-vel és minden vele kapcsolatos hírrel Eb-rovatában!
Elolvasom
Átigazolások
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.
MTK
Sztárklubok vinnék a tehetséget
Külföldi nagyágyúk érdeklődnek az MTK tehetsége, a 15 éves Andrej Vasiljevic iránt.
Tovább az összes átigazoláshoz