A Vasas vízilabda szakosztályának játékosai látogattak el a EPS Medical Rehab Clinic rehabilitációs magánrendelőbe a napokban és próbálták ki a teljes test hidegterápiás kabin adta lehetőségeket.
Ez a fajta terápia, az úgynevezett “krioterápia”, vagy más néven hidegterápia egyre elterjedtebb hazánkban is, napról napra többen használják, és egyre többen számolnak be a terápia okozta pozitív hatásokról.
A krioterápiának köszönhetően a szervezetben felgyorsul az endorfin termelés, aktivizálódik az immunrendszer, felgyorsul a vérkeringés és az anyagcsere folyamatok, valamint beindul a sejtek méregtelenítése is.
Te is tehetsz az egészségedért, látogass el a EPS Medical Rehab Clinic rehabilitációs magánrendelőbe és tapasztald meg saját bőrödön a krioterápia pozitív hatásait.
Bejelentkezés: Ide kattintva!
tel.: +36 30 973 1027
email: epsmedical@endoservice.hu
cím: 1016 Budapest, Naphegy utca 67.
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.