Javi Martinez, a Bayern München spanyol labdarúgója sziklamászás közben eltörte a kulcscsontját, így csapata nem számíthat rá a szezon utolsó meccsein.
A bajor klub kedden este közölte, hogy a hátvéd Madrid közelében mászott sziklát, amikor leesett, és eltört a bal kulcscsontja. A játékost már meg is műtötték.
Martinez balesete bosszantó lehet a müncheni csapat számára, ugyanakkor nagy gondot nem okoz a kiesése, hiszen a Bayern a német bajnokságban megvédte a címét, más sorozatban pedig már nincs versenyben. A Bundesligából még két forduló van hátra.
(mti)
Átigazolások
Légiósok
Topligás kérők
Sajtóhírek szerint a Celtic érdeklődése mellett a német Hamburg és az olasz Udinese is figyeli Tóth Balázst, utóbbi csapata hamarosan ajánlatot is tehet.
ETO
Benbouali fizetése
Nadhir Benbuali közel 350 millió forintot kereshet új csapatánál, a Pyramids FC-nél.
Kispestre igazolt
Oleksandr Safronov
Oleksandr Safronov személyében korábbi ZTE-védővel erősített a Honvéd.