Fotó: mainz05.de

Szalait műteni kell, hetekre kidőlt - közleményt adott ki a Mainz

Negatív hírek érkeztek a magyar válogatott csapatkapitányáról, több hétig nem léphet pályára.
Nyikes Zoltán 2021. december 17., péntek 14:06
Fotó: mainz05.de
Negatív hírek érkeztek a magyar válogatott csapatkapitányáról, több hétig nem léphet pályára.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. december 17., péntek 14:06

Péntek délelőtt sajnálatos hírről tett bejelentést a Bundesligában szereplő Mainz: Szalai Ádám további intézkedésig nem áll a német csapat rendelkezésére sem az edzéseken, sem a mérkőzéseken - olvasható a klubhonlapon.

A közlemény megjegyzi, a 34 éves támadót

jövő héten orvosi javaslatra megműtik egy sérülés miatt, majd ezt követően várhatóan több hétig nem léphet pályára.

A magyar válogatott csatár már a Mainz előző két bajnokiján, a Bayern München és a Hertha ellen sem játszhatott, miután autóbalesetet szenvedett.

A Kicker kiemeli, a baleset után eredetileg nyakzúzódást diagnosztizáltak Szalainál, a további rutinvizsgálatok pedig feltehetően régóta fennálló egészségkárosodást mutattak ki, amely a portál információi szerint fejműtétet igényel.

Olvastad már?
NL: Megvan, melyik sztárellenfelet fogadja zárt kapuk mögött a magyar válogatott - íme, a pontos program
Az angolok ellen kezdi meg a Nemzetek Ligáját júniusban a magyar válogatott, amely egy korábbi büntetés miatt ezen a meccsen játszik majd zárt kapuk mögött.
Elolvasom
Átigazolások
Szpari
Toma 2028-ig marad
A 30 éves középpályás, Toma György 2028-ig hosszabbított szerződést Nyíregyházán.
Kisvárda
Ketten is távoztak
Branimir Cipetic és Aleksandar Jovicic is elköszönt a klubtól a bajnokság vége előtt két fordulóval.
Vasas
Koszta képben volt, de...
A Csakfoci úgy tudja, a Vasasnál komolyan képbe került Koszta Márk megszerzése, de a játékos izraeli szerződése meghosszabbodott, így csak komoly átigazolási díjért lehetne hazahozni.
Tovább az összes átigazoláshoz