Sorban dőlnek ki a dortmundiak a derbi előtt

Újabb három futballista játéka vált kérdésessé a Bayern München - Borussia Dortmund rangadóra.
Csakfoci Admin 2017. április 7., péntek 17:37
Újabb három futballista játéka vált kérdésessé a Bayern München - Borussia Dortmund rangadóra.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. április 7., péntek 17:37

Ma 18 órától rendezik a Bundesligában a Bayern München - Borussia Dortmund csúcsrangadót, ami már csak azért is érdekes lesz, mert a bajorok az idény őszi, egymás elleni mérkőzésén kikaptak a BVB-től. Nem növeli azonban a negyedik helyen álló vendégek esélyeit, hogy sorban dőlnek ki játékosaik sérülések következtében. Azt már eddig is tudtuk, hogy André Schürrle, Erik Durm és Marco Reus maródi, most viszont már Julian Weiglnek, Lukasz Piszczeknek és Kagava Sindzsinek a játéka is kérdésessé vált. A másik oldalon is lesznek hiányzók, Carlo Ancelotti együtteséből Manuel Neuer és Thomas Müller hagyja ki a meccset.

 
Átigazolások
MTK Budapest
Németh Hunor
Németh Hunor kölcsönszerződése csak egy szezonra szól az MTK-val - Dániában elemezték ki a várható sorsát. Bővebben itt!
Vidi
Tulajdonlás
A Csakfoci értesülései szerint már zajlanak a tárgyalások a Videoton FC Fehérvár jövőjéről, külföldi - köztük ázsiai és olasz - befektetők bevonásával.
Szpari
Hárman hosszabbíthatnak
A Nyíregyháza Spartacus szerződést hosszabbított három játékosával, így Nemanja Antonov, Eneo Bitri és Vane Jovanov a jövőben is a klubot erősíti. (Öltözőn Túl)
Tovább az összes átigazoláshoz