Sakk és izomregeneráció: Így készül a Magyar Kupa-döntőre a Veszprém klasszisa

Ma ismét összecsap a Magyar Kupa-döntőben a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged kézilabda csapata.
Privacsek András 2021. április 12., hétfő 17:14
Ma ismét összecsap a Magyar Kupa-döntőben a Telekom Veszprém és a Mol-Pick Szeged kézilabda csapata.
Szerző: Privacsek András 2021. április 12., hétfő 17:14
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Veszprém kiváló hálóőre, Vladimir Cupara a meccs előtti napon amellett, hogy tornáztatja az elméjét, a maximális izomregenerációra is hangsúlyt fektet.

Ebben nagy segítségére van a Game Ready, amely hideg terápiás hatásával javítja és felgyorsítja a gyógyulási és regenerálódási folyamatokat.

A Game Ready kizárólagos hazai forgalmazója az Endo Plus Service Kft!

Átigazolások
MTK Budapest
Nagy visszatérő
Ismét az MTK Budapestet erősíti a 28 éves kapus, a tavaszt Debrecenben töltő Demjén Patrik.
ETO
Eladták az óriás csatárt
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően az ukrán-magyar támadó, Oleksandr Pyshchur elhagyja az ETO FC-t és a spanyol Gironához igazol.
Nyíregyháza
Dreskovic sem marad
A 28 éves montenegrói válogatott védő, Meldin Dreskovic a tavaszi szezonra érkezett kölcsönben a Nyíregyházához, 14 bajnokin 1 gólt szerzett. Most visszatért a Bundesliga 2-es Darmstadthoz.
Tovább az összes átigazoláshoz