Sajtóhír: ebben a naptári évben már nem játszhat Ibrahimovic - videón a súlyos térdsérülés

Több külföldi portál tudni véli, a svéd klasszis súlyos sérülése után csak 2018 januárjában térhet vissza, már ha egyáltalán nem vonul vissza. Kérdéses az is, hosszabbít-e vele ilyen körülmények mellett a Manchester United.
Csakfoci Admin 2017. április 22., szombat 8:39
Több külföldi portál tudni véli, a svéd klasszis súlyos sérülése után csak 2018 januárjában térhet vissza, már ha egyáltalán nem vonul vissza. Kérdéses az is, hosszabbít-e vele ilyen körülmények mellett a Manchester United.
Szerző: Csakfoci Admin 2017. április 22., szombat 8:39
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Súlyos térdsérülést szenvedett az Anderlecht elleni, csütörtöki Európa Liga mérkőzésen Zlatan Ibrahimovic, a Manchester United svéd klasszisa. Több forrás (péládul Sky Sports, ESPN) úgy értesült, a csatár idényének biztosan vége, emellett nyolc-kilenc hónap kihagyásra kényszerül, azaz 2017-ben már nem is léphet pályára. Ez azért is lehet nagyon fájó Ibrának, mert klubja már az elődöntőben van az Európa Ligában, s ha bejut a döntőbe, Zlatan hazájának fővárosában, Stockholmban léphet pályára a MU a győztesnek járó serlegért.

A súlyos sérülés több kérdést is felvet, például hogy a támadó vállalja-e a hosszú rehabilitációt, vagy visszavonul, illetve, hogy klubja ilyen körülmények között meghosszabbítja-e nyáron lejáró szerződését.

 
Átigazolások
Paks
Öt év után váltás
Simon Barnabás öt év után elhagyja a paksiakat, a 22 éves kapus az NB II-es Ajkánál folytatja pályafutását.
Csíkszereda/KTE
Szabó Alex aláírt
Szabó István szerződtette korábbi kecskeméti védőjét, Szabó Alexet, aki így a román első osztályú Csíkszeredában folytatja.
Újpest
Fenyőt megvehetik
A tavasszal kölcsönben a lilákat erősítő Fenyő Noah végleg aláírhat a IV. kerületben. (Lila Sector)
Tovább az összes átigazoláshoz