Profi készülékekkel regenerálódtak a Fradi férfi kézisei a történelmi győzelem után

Az EPS Medicalban jártak a Ferencváros férfi kézilabdacsapatának játékosai.
Nyikes Zoltán 2022. november 5., szombat 14:12
Az EPS Medicalban jártak a Ferencváros férfi kézilabdacsapatának játékosai.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. november 5., szombat 14:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A csapat történelmi tettet hajtott végre, hiszen kedden Pásztor István együttese 37-34-re legyőzte a svéd Ystads gárdáját, és ezzel az FTC férfi kézilabda szakosztálya megszerezte első győzelmét a nemzetközi porondon.

Ezek után látogattak el az EPS Medicalba egy kis regenerálódásra, ahol kihasználták többek között a Game Ready kontraszt terápia, a Normatec nyirokmasszázs, valamint a Mecotec teljes test hidegterápiás kabin jótékony hatásait.

Mindenki feltöltődve és megújult energiával távozott!

Átigazolások
DVTK
Profi szerződés
Két saját nevelésű fiatal lett profi: Farkas Ruben az előző szezonban már bemutatkozott a felnőttcsapatban, Vass László pedig a felkészülés kezdetén csatlakozott a kerethez.
Szeged
Aláírt a kapus
A szegedi születésű Veszelinov Dániel meghosszabbította eredetileg jövő nyáron lejáró szerződését. Az előző idényben 27 NB II-es bajnokin védte a csapat kapuját.
Csákvár
Két kapus érkezett
A Csákvár bejelentette, hogy a Puskás Akadémia 19 éves hálóőre, Bozó Mirkó és a Békéscsabáról távozó Takács János is a klubot fogja erősíteni a következő idényben.
Tovább az összes átigazoláshoz