Az EPS Medicalban jártak a Ferencváros férfi kézilabdacsapatának játékosai.
A csapat történelmi tettet hajtott végre, hiszen kedden Pásztor István együttese 37-34-re legyőzte a svéd Ystads gárdáját, és ezzel az FTC férfi kézilabda szakosztálya megszerezte első győzelmét a nemzetközi porondon.
Ezek után látogattak el az EPS Medicalba egy kis regenerálódásra, ahol kihasználták többek között a Game Ready kontraszt terápia, a Normatec nyirokmasszázs, valamint a Mecotec teljes test hidegterápiás kabin jótékony hatásait.
Mindenki feltöltődve és megújult energiával távozott!
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.