NB II: Megsérült Véber csapatkapitánya

Megsérült Törtei Tamás, a Nyíregyháza Spartacus csapatkapitánya. A diagnózis: részleges szakadás.
Mokány Lajos 2017. április 5., szerda 19:04
Megsérült Törtei Tamás, a Nyíregyháza Spartacus csapatkapitánya. A diagnózis: részleges szakadás.
Szerző: Mokány Lajos 2017. április 5., szerda 19:04
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

 

A szerdai edzésen éppen erőnléti tréningeket végeztek a játékosok a Szparinál, amikor Törtei Tamás komolyan megsérült. A labdarúgót azonnal Budapestre szállították egy specialistához, és kiderült, részleges szakadás van a vádlijában.

- Sprinteket és ugró gyakorlatokat végeztünk, amikor egyszer csak egy kattanást hallottam, majd úgy éreztem, mintha egy nagy kővel megdobták volna a vádlimat. Nem tudtam tovább lépni, és gondoltam, hogy nagy a baj. Attól tartottam, teljesen elszakadt a vádlim. Szerencsére az orvosi vizsgálat azt állapította meg, hogy csak részleges szakadásról van szó egy 8 mm-es területen. Így is minimum két hétig nem edzhetek, ultrahangos valamint lézeres kezelésekre kell járnom, valamint a jégkabint javasolták, mely felgyorsíthatja a gyógyulást. Nagyon sajnálom, hogy ki kell hagynom a következő találkozókat - mondta a Szpari csapatkapitánya a klub honlapjának. Rudolf Gergely sem egészséges, őt még a Szeged elleni találkozón rúgták meg, és egy közel tíz centis seb van a lábán. Ő várhatóan bevethető lesz a hétvégén.

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
Dorog
Vasastól igazoltak
A Dorog saját nevelésű középpályása, Faragó Bálint hét év után visszatért, miután a Vasastól távozik a 22 éves labdarúgó.
DVSC
Petíció indult
A DVSC szurkolói petíciót indítottak annak érdekében, hogy Amos Youga visszatérjen szeretett csapatukhoz.
Tovább az összes átigazoláshoz