NB I: Vádlisérüléssel bajlódik a fiatal tehetség

A ZTE fiatal középpályása, Bedi Bence vádlisérülést szenvedett csapata legutóbbi felkészülési mérkőzésén.
Csakfoci Admin 2020. május 19., kedd 9:33
A ZTE fiatal középpályása, Bedi Bence vádlisérülést szenvedett csapata legutóbbi felkészülési mérkőzésén.
Szerző: Csakfoci Admin 2020. május 19., kedd 9:33
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A szombati MOL Fehérvár FC elleni felkészülési mérkőzésen megsérült Bedi Bence, a ZTE fiatal középpályása. A diagnózis szerint kisebb vádlisérülést szenvedett, a klubhonlap arról nem adott tájékoztatást, mennyi időre vált harcképtelenné.

Bedi mellett a Ferencvárostól kölcsönben szereplő Bőlét is le kellett cserélni az első félidőben, valamint Stjepan Ostrek szemöldöke felszakadt a meccsen, de mindketten résztvettek a hétfői edzésen.

A ZTE sajátnevelésű játékosa a szezonban 24 tétmeccsen lépett pályára, és két gólt szerzett. A zalaegerszegiek május 29-én a Kaposvár otthonában folytatják az élvonal küzdelmeit.

Átigazolások
Ajánlatokat kapott
Szergej Rebrov
Ahmed Ragab újságíró szerint Szergej Rebrov ismét az Egyesült Arab Emírségekben folytathatja edzői pályafutását.
Megvan az utódja
Babos Gábor
Új fejezet kezdődik a Hollandiában élő Babos Gábor kapusedzői karrierjében, miután a közelmúltban távozott a NAC Bredától.
Szögre akasztotta a stoplist
Marco Djuricin
A Ferencváros korábbi játékosa 33 évesen döntött úgy, hogy befejezi profi labdarúgó-pályafutását.
Tovább az összes átigazoláshoz