Sadio Mané mellett további három futballista játéka kérdéses a hétvégén.
Súlyos térdsérülése miatt meg kell műteni a Liverpool házi gólkirályát, a 13 PL-találatnál járó Sadio Manét. Az operáció miatt a játékos ebben a szezonban már biztosan nem léphet pályára. Jürgen Klopp menedzser szerint az egyetlen pozitívum, hogy Mané rá tud készülni a következő idényre.
Mané mellett a betegséggel bajlódó Philippe Coutinho, valamint Adam Lallana és Jordan Henderson játéka is kérdéses a hétvégi, Stoke elleni meccsen.
Átigazolások
Vasas
Gólkirály érkezett
A csakfoci.hu korábbi hírének megfelelően a Vasasnál folytatja pályafutását Pálinkás Gergő, az NB II-es Kecskemét gólkirálya.
NB III
Csizmadia válthat
Csizmadia Csaba legutóbb az NB III Észak-Nyugati csoportjában 3.-ként végzett Dorogot irányította, onnan igazolhat az ugyanebben a csoportban 7.-ként záró Mosonmagyaróvárhoz. (Öltözőn túl)
Paks
Öt év után váltás
Simon Barnabás öt év után elhagyja a paksiakat, a 22 éves kapus az NB II-es Ajkánál folytatja pályafutását.