MU: Súlyos sérülés tett keresztbe a legnagyobb "igazolásnak"

Usain Bolt végre United-mezben játszhatott volna, méghozzá a Barcelona ellen.
Dudás Gábor 2017. augusztus 18., péntek 15:50
Usain Bolt végre United-mezben játszhatott volna, méghozzá a Barcelona ellen.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 18., péntek 15:50
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az eredeti tervekkel ellentétben mégsem léphet pályára a Manchester United öregfiúk-csapatában, szeptemberben a nyolcszoros olimpiai bajnok sprinter, a jamaicai Usain Bolt.

Az atléta-pályafutását nemrég befejező sportoló-legenda a Barcelona elleni, 2-i jótékonysági gálameccsen valósíthatta volna meg régen dédelgetett álmát azzal, hogy kedvenc csapata mezébe bújik az Old Traffordon, többek között Ruud van Nistelrooy, Denis Irwin és Dwight Yorke társaságában, de sérülése közbeszólt – egyelőre.

Bolt karrierje utolsó nagy versenyén, a 4x100-as vb-döntőben sérült meg súlyosan a múlt szombaton. Az atlétának izomszakadással és húzódással kell többek között 3 hónapos rehabilitációra vonulnia – derült ki az elmondásából.

Átigazolások
MTK
Polievka
Hivatalosan is bejelentették Róbert Polievka visszaszerződését a szlovák élvonalba.
ZTE
Újabb távozó edző
Szerződése lejártával, három év után távozik Zalaegerszegről a első csapat holland erőnléti edzője, Brian van der Steen. (ztefc.hu)
ETO
Távozik a csatár
Az ETO saját nevelésű támadója, Farkas Balázs szerződése lejártával ingyen távozik a győriektől, legutóbb a BVSC-nél szerepelt kölcsönben. (Nemzeti Sport)
Tovább az összes átigazoláshoz