Megsérült a Haladás kihagyhatatlan alapembere

A Diósgyőr elleni bajnokin kellett lecserélni, még azt sem tudják, mennyit kell kihagynia.
Dudás Gábor 2017. április 18., kedd 15:15
A Diósgyőr elleni bajnokin kellett lecserélni, még azt sem tudják, mennyit kell kihagynia.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 18., kedd 15:15

A szombati Haladás – DVTK (2-0) mérkőzésen megsérült a szombathelyiek jobb oldali védője, Polgár Kristóf.

A tavaly nyáron Liverpoolból igazolt játékos a második félidőben az ellenfél kapujánál egy ütközés során rosszul esett a jobb vállára, megsérült, hamarosan, a 72. percben le is kellett cserélni – írja a haladas.hu.

 

Polgár jobb vállában megnyúltak a szalagok, a héten nem tréningezhet, utána elkezdheti a gyógytornát. Így egyelőre nem tudni, mennyit kell kihagynia a 20 esztendős futballistának.

A védő 24 bajnokin játszott idén, ebből 22 alkalommal kezdő volt a szombathelyieknél.

Átigazolások
FTC
Kiszemelt
A Markaj News értesülései szerint az FTC érdeklődést mutat a 19 éves Tufail Shinwari iránt. A háromszoros pakisztáni válogatott támadó középpályás jelenleg a Karachi United futballistája.
Légiósok
Yaakobishvili Antal
Elképzelhető, hogy Yaakobishvili Antal a következő szezonban is a Tenerifénél marad, ugyanakkor az sem kizárt, hogy a Girona visszarendeli, és értékesíti őt a spanyol első- vagy másodosztályba. (NSO)
DVSC/MLSZ
Kemenes Szabolcs érkezik
A Csakfoci értesülései szerint Kemenes Szabolcs távozik az U19-es válogatott éléről és Debrecenben lesz utánpótlás-sportigazgató.
Tovább az összes átigazoláshoz