Szerdán Barcelonában megműtötték Sergio Agüerónak, a Manchester City labdarúgójának bal térdét.
A beavatkozás a 32 éves argentin csatár Twitter-bejegyzése alapján jól sikerült. Az viszont továbbra is kérdéses, pályára léphet-e még ebben az idényben.
Agüerót a szünetben kellett lecserélni az 5-0-s City-győzelemmel végződött Burnley elleni hétfői bajnokin, mert megfájdult a bal térde.
Korábbi brit médiainformációk szerint a klubnál reménykednek abban, hogy a játékos nem dől ki egy hónapnál hosszabb időre, így számíthatnak rá a Bajnokok Ligája augusztusi folytatásán.
A nyolcaddöntő február végi első meccsét a City 2-1-re megnyerte a Real Madrid otthonában, a visszavágót augusztus 7-én vagy 8-án játsszák Portugáliában vagy Manchesterben. (MTI)
Átigazolások
FTC
Kapus lett profi
Az FTC profi szerződést kötött 17 éves kapusával, Baranyi Zéténnyel, aki ebben a szezonban egyszer már az NB III-as együttes keretében is ott volt, az U19-ben pedig alapember.
FTC
Keane és a Celtic
Az FTC vezetőedzője, Robbie Keane edzői ambícióiról nyilatkozott.
Újpest
Külföldi erősítés
A 18 éves belső középpályás, Cheick Diabaté hazájából, az elefántcsontparti másodosztályú Leader SC-től igazol Újpestre, a második csapathoz - írja a Lila Sector.