Kulcsposztról esett ki Guardiola embere - ebben a szezonban már nem játszhat

Elképzelhető, hogy a labdarúgó Premier League hátralévő öt mérkőzésen nem állhat a Manchester City kapujába Claudio Bravo.
Budai László 2017. április 28., péntek 13:20
Szerző: Budai László 2017. április 28., péntek 13:20

A chilei hálóőr a Manchester United elleni csütörtök esti városi rangadón (0–0) sérült meg, a 79. percben hordágyon vitték le a pályáról.

„Nyilvánvaló, hogy megsérült, ez talán több hét kihagyást jelent” - mondta a gól nélküli döntetlennel zárult találkozó utáni sajtótájékoztatón Josep Guardiola, a City menedzsere, hozzátéve: nem tudja, Bravo bevethető lesz-e még a mostani idényben.
(mti)

REAC
Urbán lehet az edző
Sajtóhírek szerint Urbán Flórián veheti át a harmadosztályban szereplő rákospalotaiak irányítását.