Király tudja, mitől maradhat tökéletes állapotban

Ahogy arról már korábban beszámoltunk, több válogatott játékosunk is rendszeresen használja a Game Readyt, csakúgy, mint Király Gábor, a Haladás kapusa is.
Privacsek András 2018. március 10., szombat 14:47
Ahogy arról már korábban beszámoltunk, több válogatott játékosunk is rendszeresen használja a Game Readyt, csakúgy, mint Király Gábor, a Haladás kapusa is.
Szerző: Privacsek András 2018. március 10., szombat 14:47
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Vannak, akik sérülések után a gyorsabb felgyógyulás miatt, de regenerációra is tökéletes a Game Ready. Király Gábor is gyakran veszi igénybe a szerkezet segítségét, aki 41 évesen is kitűnő erőnlétben van és formáját tekintve még mindig a hazai top kapusok közé tartozik.

A Game Ready magyarországi forgalmazója az Endo Plus Service Kft. A cég itthon piacvezető az orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazásában, és hosszú évek óta szerves része a hazai sportnak.

A Game Ready-t a sportserulesek.hu oldalon lehet kibérelni, lehetőség van napi, heti és havi bérlésre is. Az eszköz hideg terápiás hatásával javítja és felgyorsítja a gyógyulási folyamatot, sérülések és műtétek után, főleg élsportolóknak ajánlott. A készülék növeli a standard teljesítményt, segíti redukálni a betegek fájdalomérzetét, a duzzanatokat, csökkenti a fájdalomcsillapítók használatának szükségességét és felgyorsítja a sebek gyógyulását.

Terápiás készülékek széles választékban a terapiashop.hu oldalon vásárolhatóak. (Támogatott tartalom)

Átigazolások
Loki/Paks
Szendrei Ákos
A DVSC három évre szerződtette Szendrei Ákost.
Honvéd
Új szerzemény
Osman Hadzikic 1+1 éves szerződést kötött a Honvéddal.
Légiósok
Pécsi kölcsönben
Ausztriában folytathatja a Liverpool magyar kapusa, Pécsi Ármin.
Tovább az összes átigazoláshoz