Ijesztő eset az NB I-ben: Ájulás és orrtörés a pályán - fotó

A Haladás támadója csapata első gólja előtt sérült meg a Vasas elleni bajnokin és az eszméletét is elveszítette.
Dudás Gábor 2018. március 4., vasárnap 16:29
A Haladás támadója csapata első gólja előtt sérült meg a Vasas elleni bajnokin és az eszméletét is elveszítette.
Szerző: Dudás Gábor 2018. március 4., vasárnap 16:29
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Sajnálatos eset és sérülés árnyékolta be a Haladás Vasas elleni, 3-0-s sikerét szombaton. Az első szombathelyi gól előtt Mészáros Karol olyan szerencsétlenül ütközött a kapujából kirepülő Lubos Kamenár kapussal, hogy a hazaiak támadója az eset után a földön maradt, ápolni kellett - ám később visszatért a pályára.

A szünetben viszont le kellett cserélni Karolt, mint kiderült: az ütközésnél néhány másodpercre eszméletét veszítette, ráadásul eltört az orrcsontja. Ugyanakkor még szombat este hazajöhetett a kórházból, azóta otthonában pihen - számol be a haladas.hu.

Átigazolások
Megvan az utódja?
Gulácsi Péter
Egyre közelebb kerülhet Gulácsi Péter a Villarrealhoz, miközben a Leipzignél már az esetleges utódjáról is érkeznek hírek.
Légiósok
Gera ideje lejárt Iránban?
Gera Dániel helyzete egyre kilátástalanabbnak tűnik a Persepolisnál: sérülés miatt hetekre kidőlt, miközben a hírek szerint a klub már azon dolgozik, hogy megváljon tőle.
Kisvárda
Válogatott középpályás jött
A Kisvárda bejelentette a 19-szeres azeri válogatott Anatoliy Nuriyev érkezését.
Tovább az összes átigazoláshoz