Horrorsérülés után: Megvan, mikor és hol műtik meg Gulácsi Pétert

Vasárnap, az ausztriai Innsbruckban operálják meg Gulácsi Pétert, aki szerdán az RB Leipzig-Celtic (3-1) labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen sérült meg.
Dudás Gábor 2022. október 7., péntek 16:20
Vasárnap, az ausztriai Innsbruckban operálják meg Gulácsi Pétert, aki szerdán az RB Leipzig-Celtic (3-1) labdarúgó Bajnokok Ligája-mérkőzésen sérült meg.
Szerző: Dudás Gábor 2022. október 7., péntek 16:20
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Leipzig csapatkapitánya szombaton utazik Ausztriába, ahol Christian Fink professzor végzi el a műtétet

– írta a német klub a honlapján.

A keresztszalag-szakadással kidőlt magyar válogatott kapus az operáció után néhány napig még Innsbruckban marad, mielőtt visszatér Lipcsébe. Azt egyelőre nem tudni, mennyit időt kell majd pontosan kihagynia a 32 éves Gulácsi Péternek. (az MTI híre alapján)

Olvastad már?
Sokk és könnyek Gulácsi durva sérülése után: "Nagyon rosszul érzem magam" - Szoboszlai így üzent honfitársának
A lipcsei edzője, a csapattársak és a szurkolók is üzentek a szerdai Bajnokok Ligája-játéknapon súlyos sérülést szenvedett Gulácsi Péternek.
Elolvasom
Átigazolások
Utánpótlás
Farkas Timót
Farkas Timót személyében újabb magyar támadó szerződtetését jelentette be a holland AZ Alkmaar.
ZTE
Brian van der Steen
Nuno Campos után a Zalaegerszeg (korábbi) erőnléti edzője, Brian van der Steen is csatlakozott a Dinamo Bukaresthez.
Celtic
Keane hivatalosan is bukta
Martin O'Neillt nevezték ki véglegesen a Celtic vezetőedzőjének, miután az előző idényben bajnoki címet, valamint Skót Kupát is nyert.
Tovább az összes átigazoláshoz