Hónapokra kidőlt az NB II gólkirályjelöltje

A 11 gólnál járó zalaegerszegi támadó hónapokra kidőlt az első jelentések szerint.
Mokány Lajos 2017. május 6., szombat 10:49
A 11 gólnál járó zalaegerszegi támadó hónapokra kidőlt az első jelentések szerint.
Szerző: Mokány Lajos 2017. május 6., szombat 10:49

Remek formát mutat az idei szezonban Paudits Patrik. A korábbi csákvári támadó a Zalaegerszeget erősíti téltől, ám véget ért az idénye.

A ZTE tájékoztatása szerint Paudits a Sopron elleni mérkőzésen szerencsétlen sérülést szenvedett. A vizsgálatok szerint keresztszalag-szakadás érte a támadót, felépülése több hónapot vesz igénybe. A csatár 11 gólnál jár, amivel ott van a góllövőlista közvetlen élmezőnyében.

Neked ajánljuk
Átigazolások
BVSC
Utánpótlás-válogatott játékosok érkeztek
Hivatalos honlapján jelentette be a BVSC, hogy kölcsönvette Dénes Adriánt az Újpesttől és Tamás Olivért a Nyíregyházától.
Újpest
Kölcsönben a támadó
A 21 éves támadó, Dénes Adrián a következő szezont kölcsönben az NB II-es BVSC-nél tölti. (m4sport.hu)
Légiósok
Kisst hamarosan bejelenthetik
A lengyel Etoto szerint miután a ciprusi Anorthosis Famagusta átigazolási tilalma véget ért, a klub hamarosan bejelentheti a Wisla magyarjának, Kiss Tamásnak a megszerzését.
Tovább az összes átigazoláshoz