Hetekig nem játszhat az egyik legjobb formában lévő magyar focista

Sajnos rossz hírek érkeztek Amerikából az MLS-idényben remek formában futballozó magyar támadóról, Sallói Dánielről.
Dudás Gábor 2021. október 19., kedd 19:49
Sajnos rossz hírek érkeztek Amerikából az MLS-idényben remek formában futballozó magyar támadóról, Sallói Dánielről.
Szerző: Dudás Gábor 2021. október 19., kedd 19:49
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az észak-amerikai profi ligában, az MLS-ben szereplő Sporting Kansas City 25 éves magyar támadójának aláfordult a bokája a Vancouver elleni bajnoki mérkőzésen, utólag pedig kiderült, hogy elszakadt a bokaszalagja - írja a Jenkifoci.

A 27 mérkőzésen 16 gólig és 8 gólpasszig jutott Sallói Dániel az első hírek szerint minimum 3-4 hét pihenőre kényszerül. Mindez azt jelenti, hogy az alapszakaszban már nem számolhatnak vele a Sporting KC-nél.

És természetesen erősen kérdésessé vált a részvétele a novemberi, San Marino, illetve Lengyelország elleni vb-selejtezőkön is.

Átigazolások
Tiszakécske
3 új igazolás
Paksról érkezett az NB II-es csapathoz kölcsönbe a tolnaiak 18 éves belső védője, Éger Zsombor. Ugyancsak leigazolták Heil Mátét (Kaposvár), és Polgár Kristófot (KBSC).
Újpest
Osztrák igazolás
A csakfoci.hu korábbi hírének megfeleően Tizian Scharmer az Újpest FC játékosa lett.
DVSC
Távozhat a védő
Úgy tudjuk, távozóban van a DVSC 21 éves védője, Vyacheslav Kulbachuk, akivel nem számol a klub - ezt jól mutatja, hogy sem az edzőtáborba nem vitték magukkal, sem a KL-selejtezőre nem nevezték.
Tovább az összes átigazoláshoz