A diagnózist már Magyarországon állítják fel, és a kezeléseket is itthon végzi a két játékos.
A Paksi FC két játékosa, Bartha László és Simon András is megsérült a Törökországban edzőtáborozó csapatból.
Úgy tudjuk, Csertői Aurél két labdarúgója már hazarepült Magyarországra, így a diagnózis felállítása, valamint a kezelés itthon folytatódik.
Simon András télen igazolt a paksiakhoz, és az ukrán Poltava (3-1) elleni felkészülési mérkőzésen sérült meg. Ugyancsak nagy veszteség lehet Bartha László hiánya, aki öt találattal vezeti a paksiak házi góllövőlistáját.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Vasas
Kondás Elemér
Eldőlt, hogy az angyalföldi kispadon nem lesz váltás a válogatott szünet alatt, így továbbra is Kondás Elemér irányítja a Vasast.

ZTE FC
Christy Manzinga
Manzinga 17 mérkőzésen lépett pályára a ZTE-ben, most a dél-koreai másodosztályba igazolt.

Ferencváros
Botka Endre
Meghosszabbította szerződését a Ferencvárossal Botka Endre - jelentette be hivatalos oldalán az NB I-es listavezető.