A diagnózist már Magyarországon állítják fel, és a kezeléseket is itthon végzi a két játékos.
A Paksi FC két játékosa, Bartha László és Simon András is megsérült a Törökországban edzőtáborozó csapatból.
Úgy tudjuk, Csertői Aurél két labdarúgója már hazarepült Magyarországra, így a diagnózis felállítása, valamint a kezelés itthon folytatódik.
Simon András télen igazolt a paksiakhoz, és az ukrán Poltava (3-1) elleni felkészülési mérkőzésen sérült meg. Ugyancsak nagy veszteség lehet Bartha László hiánya, aki öt találattal vezeti a paksiak házi góllövőlistáját.
Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.