Alan Dzagojev, a házigazda orosz labdarúgó-válogatott támadója sérülés miatt nem léphet pályára világbajnokság A csoportjának Uruguay elleni rangadóján sem.
A CSZKA Moszkva 28 éves futballistája a Szaúd-Arábiával játszott vb-nyitómérkőzés első félidejében szenvedett combsérülést, ami miatt később az Egyiptom elleni találkozón sem szerepelhetett. A csapat közlése szerint Dzagojev állapota az elmúlt napokban javult ugyan, a hétfői találkozón azonban még nem lesz hadra fogható.
„Nem utazik el Szamarába a csapattal, mert Moszkvában kap majd kezeléseket” – mondta pénteken a válogatott orvosa, Eduard Beszuglov.
A hazai válogatott eddig minden várakozást felülmúlóan szerepel a vb-n. Szaúd-Arábiát 5-0-ra, míg Egyiptomot 3-1 győzte le, s már bejutott a nyolcaddöntőbe. A szintén továbbjutó és hatpontos Uruguay elleni találkozó a csoport első helyéről dönt majd. (MTI)
Átigazolások
Légiósok
Lőw Zsolt
Új vezetőedzőt keres a Bundesliga utolsó helyén szerénykedő Mainz - egy listán pedig Jürgen Klopp társaságában felbukkan Lőw Zsolt neve is.
Ferencváros
Kenan Kodro
Kenan Kodro jövője továbbra is nyitott, de egyre valószínűbb, hogy a bosnyák csatár a szezon után is a Real Zaragozánál maradhat.
Légiósok
Szivicset menesztették
Hivatalos Facebook-oldalán jelentette be a szerb élvonalban szereplő Radnicki Nis, hogy menesztette a csapathoz nyáron kinevezett Szivics Tomiszlávot, a klubelnök pedig kemény kritikát fogalmazott meg.