Manuel Lanzininek elszakadt a keresztszalagja, így biztosan lemarad a jövő csütörtökön kezdődő, oroszországi világbajnokságról.
Súlyos keresztszalag-szakadást szenvedett a West Ham és az argentin válogatott játékosa, Manuel Lanzini. A 25 éves középpályás hat nappal a világbajnokság kezdete előtt sérült meg, és biztos, hogy hónapokat kell kihagynia, így értelemszerűen lemarad a tornáról.
Egyelőre nem tudni, hogy Jorge Sampaoli szövetségi kapitány kit hív be Lanzini helyére.
Bad news for Manuel #Lanzini and Argentina national team. pic.twitter.com/y6J0b53dEG
— 1хBet (@1xBet_Eng) June 8, 2018
Átigazolások
DVSC
Hofmann marad
A DVSC hivatalos oldalán jelentette be, hogy jövő nyárig meghosszabbította 32 éves osztrák védője, Maximilian Hofmann szerződését.
Nagykanizsa
Jeney lehet az edző
A Csakfoci úgy értesült, hogy a Kaposvárról távozó Jeney Gyula lehet az NB II-be feljutott Nagykanizsa új vezetőedzője.
ETO
Navas tényleg képben lehet
Az ETO-nál is felmerülhet Keylor Navas szerződtetése, de brazil ajánlatok is érkezhetnek az Efraín Juárez által csábított, a mexikói Pumasban védő ikonikus kapusért. (Soccerteros)