A csuklótörést szenvedett Zsótér Donát mellett Mijusko Bojovic sincs 100 százalékos állapotban.
Honlapunk is beszámolt róla, hogy egy rossz esés után eltört az Újpest friss igazolásának, Zsótér Donátnak a csuklója. A labdarúgónak haza is kellett utaznia a lila-fehérek edzőtáborából.
További rossz hír Nebojsa Vigjveicnek, hogy Mijusko Bojovic sem tökéletes állapotban fejezte be az Apollon Limasszol elleni 1-4-es mérkőzést, a szintén a nyáron érkezett játékos régebbi combsérülésére sérült rá. Vignjevic az Újpest honlapjának elmondta: védője szerinte hamarosan újra bevethető lesz.
Zsótérra azonban minden bizonnyal hosszabb kihagyás vár.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás van tervben. Egy ciprusi, egy holland és egy német alacsonyabb osztályú klubbal állnak jelenleg tárgyalásban.

Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.

DAC
Bősze Olaszországban
Hivatalos: a DAC fiatal magyarját, Bősze Leventét - végleges vételi opcióval - egy évre kölcsönvette a Serie A-s Como. A transzferhez a FIFA ámenje is kellett, miután a játékos még csak 16 éves.