BL: Gulácsi súlyosan megsérült a Celtic ellen - hordágyon vitték le

Nem kezdődött jól a a Lipcse kapusa számára a Celtic elleni BL-mérkőzés, már a 10. percben megsérült.
Privacsek András 2022. október 5., szerda 19:12
Nem kezdődött jól a a Lipcse kapusa számára a Celtic elleni BL-mérkőzés, már a 10. percben megsérült.
Szerző: Privacsek András 2022. október 5., szerda 19:12
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Gulácsi Péter a tizenhatoson belül lábbal akart megjátszani egy labdát, de rosszul találta el és az ellenfélhez passzolt, ráadásul olyan szerencsétlenül lépett, hogy a földre rogyott, azonnal a térdéhez kapott és ápolni kellett, majd hordágyon levitték. A hazai szurkolók a magyar kapus nevét skandálták.

Mielőbbi felépülést kívánunk neki.

Frissítés! A mérkőzés után a Leipzig bejelentette, hogy Gulácsi keresztszalag-szakadást szenvedett a jobb térdében. Mindez azt jelenti, hogy több hónapos kihagyás vár rá.

Átigazolások
Belgrádban folytatja
Abu Fani
A Crvena zvezda hivatalos oldalán jelentette be, hogy szerződtette Mohammed Abu Fanit, aki a Ferencvárostól igazolt a belgrádi klubhoz.
Megvan a Slovan új edzője
Yaya Touré
Yaya Touré lett a Slovan Bratislava vezetőedzője, miután hároméves szerződést kötött a pozsonyi klubbal.
DVSC
Szűcs Portugáliában?
Eldőlt, hogy Szűcs Tamás a nyár folyamán távozik a DVSC-től. A 21 éves, négyszeres válogatott középpályás kapcsán lengyel és portugál érdeklődő is volt - utóbbi liga lehet a végső befutó. (Öltözőn Túl)  
Tovább az összes átigazoláshoz