Bejelentették: Sérülés miatt vége Nagy Ádám idényének

Sérülés miatt véget ért az idény Nagy Ádám, az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna FC magyar válogatott játékosa számára.
Dudás Gábor 2017. április 13., csütörtök 14:20
Sérülés miatt véget ért az idény Nagy Ádám, az olasz labdarúgó-bajnokságban szereplő Bologna FC magyar válogatott játékosa számára.
Szerző: Dudás Gábor 2017. április 13., csütörtök 14:20

Klubja honlapjának csütörtöki beszámolója szerint a 21 éves középpályás négyfejű combizma sérült meg a szerdai edzésen. Mivel felépülésének becsült ideje 45 nap, a Serie A utolsó fordulójára pedig május 28-án kerül sor, a mostani idényben már nem játszhat.

 

A magyar válogatott legközelebb 53 nap múlva, június 5-én lép pályára, amikor Oroszországot fogadja barátságos meccsen. (MTI)

 

Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili újra klubot vált
Spanyol sajtóértesülések szerint ezúttal a Teneriféhez fogja kölcsönadni Yaakobishvili Antalt a Girona.
Újpest
Frankfurti játékos is képben?
Az Újpest több külföldön futballozó magyart is figyelemmel kísér és a kiszemeltek között szerepelhet az Eintracht Frankfurt 19 éves középpályása, Fenyő Noah is. (Öltözőn túl)
Visszavonulás
Márkus Attila
Bejelentette visszavonulását Márkus Attila, a Nyíregyháza, a Mezőkövesd és a Békéscsaba korábbi futballistája.
Tovább az összes átigazoláshoz