Bartra műtétje jól sikerült, de rossz hírt is kapott

A Dortmund labdarúgója ebben a szezonban minden bizonnyal már nem léphet pályára.
Budai László 2017. április 12., szerda 9:41
A Dortmund labdarúgója ebben a szezonban minden bizonnyal már nem léphet pályára.
Szerző: Budai László 2017. április 12., szerda 9:41
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

A Bild értesülései szerint jól sikerült Marc Bartra műtétje. A Dortmund játékosa sérült meg a legsúlyosabban a kedd esti, dortmundi támadásban, aminek a Borussia csapatbusza volt a célpontja – a legfrissebb részleteket itt olvashatod a támadásról, amelynek a nyomai iszlamistákhoz vezethetnek.

Bartrának a kezébe fúródtak a betört ablaküveg szilánkjai, ezért kedd este meg kellett operálni. Bár a beavatkozás sikeres volt, az első hírek arról szólnak, hogy a labdarúgó ebben a szezonban már nem léphet pályára.

Átigazolások
ZTE
Meghiúsult ajánlat
A brazil Ceará visszautasította a ZTE ajánlatát 21 éves szélsőjéért, Giulio-ért. A klubelnök szerint a magyar csapat ajánlata messze elmaradt a fiatal támadó valós értékétől, így nem engedik el.
ZTE
Argentin védő írt alá
A Zalaegerszeg szerződtette Tiago Nazareno Peñalbát, a San Martín de Tucumán 22 éves argentin középhátvédjét. A ballábas védő hároméves szerződést írt alá a ZTE-vel.
Fradi
Ajánlat Gruberért
A Csakfoci úgy tudja, külföldről érkezett ajánlat Gruber Zsomborért, és van is esély rá, hogy a támadó légiósként folytassa.
Tovább az összes átigazoláshoz