Az Újpest alapembere kidőlt, nem is tréningezhet már az edzőtáborban

Mohl Dávid bal lába sérült meg a győztes edzőmérkőzésen.
Budai László 2017. június 26., hétfő 15:31
Mohl Dávid bal lába sérült meg a győztes edzőmérkőzésen.
Szerző: Budai László 2017. június 26., hétfő 15:31
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Komoly árat fizetett az Újpest legutóbbi győzelmekor, ugyanis Mohl Dávid bal lábát úgy eltalálták, hogy nem tudta folytatni az összecsapást. A hétfő délelőtti orvosi vizsgálatokat követően kiderült, hogy ugyan izomszakadás nem történt a vádlijában, de egy vérömleny keletkezett, ami miatt az edzőtáborban már nem léphet pályára és nem is edzhet.
„A legrosszabb az volt, hogy alig öt perc elteltével történt a dolog, és most pedig nem vehetek részt a programban a többiekkel, ami rendkívül elkeserítő számomra, nagyon csalódott vagyok, hogy aktívan legkorábban csak jövő hét végén lehetek része a csapatnak” – nyilatkozta az Újpest honlapjának a 32 éves futballista.

Átigazolások
BVSC
Szélső érkezett
Az NB II-ben szereplő BVSC szerződtette a ZTE-től távozó 21 éves szélsőt, Papp Csongort.
Vidi
2 támadó érkezhet
A Csakfoci információi szerint Nagy Dominik és Cipf Dominik is a Videoton játékosa lehet.
DVSC
BL-győztes érkezett
Sergi Samper személyében 31 éves spanyol középpályással erősített a DVSC.
Tovább az összes átigazoláshoz