Az Endo Plus Service jégkamráiban regenerálódtak a Honvéd játékosai az Eurokupa-mérkőzések után - fotók

Az Endo Plus Service -95 fokos jégkamráiban készültek a bajnoki mérkőzésre a Budapest Honvéd vízilabdázói.
Póczik Dávid 2022. október 19., szerda 9:13
Az Endo Plus Service -95 fokos jégkamráiban készültek a bajnoki mérkőzésre a Budapest Honvéd vízilabdázói.
Szerző: Póczik Dávid 2022. október 19., szerda 9:13

Az EPS Medical Centerben járt a Budapesti Honvéd Sportegyesület Vízilabda Szakosztálya. A sportolók a névadó főtámogató, az Endo Plus Service jégkamráiban, a -95 fokban regenerálódtak a négy nap alatt lejátszott öt Eurokupa-mérkőzést követően.

A Budapesti Honvéd Sportegyesület még augusztus végén kötött támogatói szerződést az orvosi műszerek, kórházi anyagok és eszközök forgalmazására, javítására szakosodott vállalattal. A megállapodás értelmében az Endo Plus Service Kft. az élvonalbeli férfi kosárlabda-csapatnál kiemelt, a férfi vízilabda-csapatnál pedig névadó támogató lett.

Átigazolások
Sigma Olomouc
Orji légiósnak állt
A cseh Sigma Olomouchoz igazolt az ETO UNI FC korosztályos válogatott támadója, Orji Dávid.
MTK
Hosszabbítás
Meghosszabbították a 19 éves László Krisztián szerződését, aki kupameccsen már a felnőtteknél is debütált. Idén kooperáció keretében a Kozármislenyt erősíti.
KTE
Profi fiatal
Aláírta első profi szerződését a Kecskemét saját nevelésű védője, a 2006-ös születésű Horváth András, aki a Soroksár elleni edzőmeccsen tavasszal bemutatkozhatott az NB II-es csapatban.
Tovább az összes átigazoláshoz