Manuel Neuer nem játszhat a világbajnok német labdarúgó-válogatott soron következő két mérkőzésén.
A Bayern München kapusa vádlisérüléssel bajlódik, és a következő napokban kezeléseket kap Münchenben.
Joachim Löw szövetségi kapitány a harmincéves kapus helyére Kevin Trappot, a Paris Saint-Germain kapuvédőjét hívta be keretébe.
A német együttes szerdán felkészülési mérkőzésen fogadja Dortmundban az angol válogatottat, majd vasárnap Azerbajdzsánban lép pályára vb-selejtezőn.
(mti)
Átigazolások
Légiósok
Sallai újabb kérői
Török sajtóhírek szerint Sallai Roland iránt egyre nagyobb az érdeklődés - már a Bundesligából is keresik.
Légiósok
Magyarországra igazolna
Nemrég magyar állampolgár lett, és szívesen igazolna hazánkba a francia ötödosztályú Nimes B-ben védő Axel Kedvesi, aki kiskora óta Franciaországban él. (RiaFoci)
NB III
Milovanovic az edző
Az elmúlt években Lipcsei Péter segítőjeként a Soroksárnál dolgozott Dejan Milovanovic mentheti meg az NB III-as Pénzügyőrt a kieséstől.