A Chelsea sztárja két csapatból is kidőlt

 Eden Hazard izomproblémák miatt a Chelsea-t és a belga válogatottat sem segítheti.
Budai László 2017. március 18., szombat 13:06
 Eden Hazard izomproblémák miatt a Chelsea-t és a belga válogatottat sem segítheti.
Szerző: Budai László 2017. március 18., szombat 13:06

Eden Hazard izomproblémák miatt biztosan nem játszhat a Chelsea ma délutáni, Stoke elleni angol bajnokiján. Amit talán ennél is jobban sajnálhat, hogy minden bizonnyal ki kell hagynia a belga válogatott Görögország elleni vébé-selejtezőjét és oroszok elleni barátságos mérkőzését is.

A játékos természetesen tagja volt Roberto Martinez szövetségi kapitány keretének, de jó eséllyel nem lesz ott az említett két találkozón, nehogy egy komolyabb sérülést szenvedjen.

 
Átigazolások
Légiósok
Sallai is a Liverpoolban?
Sallai Roland édesapja, Sallai Tibor beszélt arról, hogy a Vörösök már felvették a kapcsolatot fia szerződtetésének ügyében.
DVSC
Két újabb profi
Profi szerződést írt alá a 17 éves középpályás, Asztalos Noel, aki ősszel az NB III-as csapat alapembere volt, és Balogh T. Márk (17 éves, kapus), aki a kis Lokiban és az U19-es együttesben szerepelt.
ZTE
Az első paraguayi
Tovább bővül a ZTE kerete, ezúttal egy belső védő, Fernando Vera érkezett. A Corinthianstól igazolt játékos az első paraguayi a klub történetében.
Tovább az összes átigazoláshoz