A pénteki élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!
Spíler 1
20.55: Labdarúgás, FA Kupa, Aston Villa-Cardiff City, ÉLŐ
Spíler 2
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Valladolid-Las Palmas, ÉLŐ
Arena 4
20.30: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Bayern München, ÉLŐ
Olvastad már?
Az NB I egyik legtudatosabb fiatalját már Rossi is figyeli: “Sokan azt gondolták, hogy majd játszom a sértődősdit" - interjú
Az ETO FC Győr 20 éves játékosa, Tóth Rajmund egyre gyakrabban kerül a hírekbe: nemrégiben Mexikóból csábították, több nemzetközi toplistára is felkerült, néhány napja pedig szerződést hosszabbított. A Csakfocinak adott interjújában ezek mellett tudatosságról, sportpszichológusról, rosszindulatú üzengetésekről, új posztjáról és Marco Rossi figyelő szemeiről is beszélt.
Elolvasom
Átigazolások
Légiósok
Lisztest eladják?
A német Eintracht Frankfurt a kölcsönben az FTC-nél szereplő Lisztes Krisztián eladásából is bevételt remélhet a nyáron. (Frankfurter Allgemeine)
Videoton
Murka is marad
A Vidi alapembere, Murka Benedek is meghosszabbította szerződését a klubbal.
Bartosz Grzelak
Lengyel lehetőség
"Évek óta kapcsolatban állok lengyel klubokkal. Eddig nem lett belőle semmi. A gyökereim miatt az az álmom, hogy egyszer Lengyelországban dolgozzak" - mondta Bartosz Grzelak a TVP Sportsnak.