A csütörtöki fociműsor a hazai sportcsatornák kínálatában.
A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!
M4 Sport
8.00: Labdarúgás, U17-es Európa-bajnokság, döntő, Olaszország-Portugália (ismétlés)
Sport 1
11.30: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, döntő, Dortmund-Real Madrid (ismétlés)
Spíler 1
20.35: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Írország-Magyarország (ismétlés)
Spíler 2
17.50: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Gibraltár-Wales (élő)
21.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Hollandia-Kanada (élő)
Match 4
11.00: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Svájc-Észtország (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, barátságos mérkőzés, Belgium-Montenegró (ismétlés)
Átigazolások

Debrecen
Angolok jönnek, spanyolok mennek
Új tulajdonos érkezhet a DVSC-hez: információink szerint egy angol befektetői csoport veheti át a debreceni futball irányítását. A megállapodás napokon belül megszülethet.

Újpest
Román csapat szemelte ki a védőt
Román sajtóhírek szerint az FCSB szemet vetett André Duartéra, akivel kapcsolatban korábban már visszautasított az Újpest egy rekordközeli ajánlatot és szerződést is hosszabbított vele.

Légiósok
Szalai Attila
A Hoffenheimtől a török Kasimpasában kölcsönben szereplő Szalai Attila menedzsere a Blikknek elmondta, a magyar válogatott hátvéd már a télen, de legkésőbb a nyáron végleg távozik a német csapattól.