Ma a TV-ben: Élőben a Kövesd-Loki, a Puskás-Diósgyőr és a Vidi-Újpest az NB I-ből, rangadót játszik a Barcelona és a Bayern is

A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Nyikes Zoltán 2023. november 4., szombat 8:10
A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. november 4., szombat 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

12.30: Labdarúgás, NB I, Mezőkövesd Zsóry FC-DVSC (élő)
21.40: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia FC-DVTK (ismétlés)
23.40: Labdarúgás, NB I, Fehérvár FC-Újpest FC (ismétlés)

M4 Sport+

15.45: Labdarúgás, NB I, Puskás Akadémia FC-DVTK (élő)
18.00: Labdarúgás, NB I, Fehérvár FC-Újpest FC (élő)

Sport 1

14.45: Labdarúgás, Serie A, Salernitana-Napoli (élő)
17.45: Labdarúgás, Serie A, Atalanta-Internazionale (élő)
20.30: Labdarúgás, Serie A, Milan-Udinese (élő)

Spíler 1

10.30: Labdarúgás, Premier League, Liverpool-Nottingham (ismétlés)
13.20: Labdarúgás, Premier League, Fulham-Manchester United (élő)
15.50: Labdarúgás, Premier League, Manchester City-AFC Bournemouth (élő)
18.20: Labdarúgás, Premier League, Newcastle United-Arsenal (élő)
20.35: Labdarúgás, Roshn Saudi League, Al Nassr-Al Khaleej (élő)
22.50: Labdarúgás, Premier League, Brentford-West Ham United (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, La Liga, Osasuna-Girona (élő)
16.10: Labdarúgás, La Liga, Real Betis-RCD Mallorca (élő)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Sevilla (élő)
20.55: Labdarúgás, La Liga, Real Sociedad-Barcelona (élő)
23.15: Labdarúgás, La Liga, Celta Vigo-Sevilla (ismétlés)

Match 4

06.30: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier (ismétlés)
13.30: Labdarúgás, skót bajnokság, Ross County-Celtic (élő)
16.00: Labdarúgás, Premier League, Everton-Brighton (élő)
18.15: Labdarúgás, skót ligakupa, Hibernian-Aberdeen (élő)
20.15: Labdarúgás, skót bajnokság, összefoglaló (ismétlés)

Arena 4

13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Nürnberg-Schalke
15.00: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-RB Leipzig (élő)
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Borussia Dortmund-Bayern München (élő)
21.00: Labdarúgás, Ligue 1, Olympique Marseille-Lille (élő)

Címkék: #TV-műsor
Neked ajánljuk
Átigazolások
Ferencváros
Mohamed Ali Ben Romdhane
Tunéziában azt írják, hogy az Al Ahlyhoz igazolhat Mohamed Ali Ben Romdhane, honlapunk azonban úgy értesült, hogy a Fradinál egyelőre nem jelentkezett az egyiptomi csapat az üzlettel kapcsolatban.
ETO FC
Kuznyecov Szergej
Korábbi hírünknek megfelelően Kuznyecov Szergej lett a győriek új vezetőedzője.
ETO FC
Távozik a vezetőedző
Az NB II-ben szereplő ETO FC vezetősége szerződést bontott az első csapatot irányító Antonio Munozzal.
Tovább az összes átigazoláshoz