Ma a TV-ben: Élőben a Kisvárda-Újpest, a Loki-KTE és a Paks-Vidi az NB I-ből, pályán a Barcelona, a Real Madrid és a Manchester City is

A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Nyikes Zoltán 2024. április 13., szombat 8:10
A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. április 13., szombat 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

11.30: Labdarúgás, Európa Liga-negyeddöntő, első mérkőzés, Liverpool-Atalanta (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, NB I, Kisvárda-Újpest (élő)
17.00: Labdarúgás, NB I, Debrecen-Kecskemét (élő)
19.30: Labdarúgás, NB I, Paks-Fehérvár (élő)

M4 Sport+

20.30: Labdarúgás, szlovák bajnokság, Slovan-DAC (ismétlés)

Sport 1

14.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Lecce-Empoli (élő)
17.45: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus (élő)
20.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Bologna-Monza (élő)

Sport 2

12.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája-negyeddöntő, első mérkőzés, Real Madrid-Manchester City (ismétlés)
23.30: Labdarúgás, olasz bajnokság, Torino-Juventus (ismétlés)

Spíler 1

13.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Newcastle United-Tottenham Hotspur (élő)
15.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Manchester City-Luton Town (élő)
18.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Bournemouth-Manchester United (élő)
20.35: Labdarúgás, angol bajnokság, Burnley-Brighton (ismétlés)
22.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Nottingham-Wolverhampton (ismétlés)

Spíler 2

13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Atlético Madrid-Girona (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Rayo Vallecano-Getafe (élő)
18.25: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Real Madrid (élő)
20.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Cádiz-Barcelona (élő)
23.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Mallorca-Real Madrid (ismétlés)

Arena 4

08.45: Labdarúgás, német másodosztály, Hertha-Rostock (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, német bajnokság, Augsburg-Union Berlin (ismétlés)
13.00: Labdarúgás, német másodosztály, Wiesbaden-Düsseldorf (élő)
15.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Köln (élő)
18.00: Labdarúgás, német bajnokság, Stuttgart-Eintracht Frankfurt (élő)
23.00: Labdarúgás, német bajnokság, Bayern München-Köln (ismétlés)

Match 4

22.45: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-Fulham (ismétlés)

Címkék: #TV-műsor
Neked ajánljuk
Átigazolások
Kecskemét
Horváth Krisztofer
A Csakfoci információi szerint a KTE-nek komolyan a zsebébe kell nyúlnia, ha érvényesíteni akarja a magyar válogatott támadó vételi opcióját.
Gyirmót
Ketten távozhatnak
Honlapunk úgy értesült, hogy Soltész Dominik és Kovács Milán is távozik az NB II-es Gyirmót csapatától, utóbbi játékos pedig a Budapest Honvéd színeiben folytathatja.
Újpest/DVSC
Baranyai Nimród
A Debreceni VSC U21-es válogatott jobbhátvédjével, Baranyai Nimróddal pótolhatja az Újpest a kölcsönjátéka után Zalaegerszegre visszatérő Huszti Andrást. (nso.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz