Fotó: www.uefa.com

Ma a TV-ben: Élőben a Felcsút-Fradi és az Újpest-Vidi, pályán Nagy Ádámék és a Real Madrid is

A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Nyikes Zoltán 2021. január 23., szombat 8:10
Fotó: www.uefa.com
A szombati fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. január 23., szombat 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

22.15: Góóól!
23.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd (ismétlés)

M4 Sport+

14.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Kisvárda-Mezőkövesd (élő)
16.45: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Puskás Akadémia-Ferencváros (élő)
19.15: Labdarúgás, OTP Bank Liga, Újpest-Mol Fehérvár (élő)

Sport 2

13.00: Labdarúgás, német másodosztályú bajnokság, Braunschweig-Hamburg (élő)
15.30: Labdarúgás, német bajnokság, Mainz-RB Leipzig (élő)
17.30: Labdarúgás, német bajnokság, Leverkusen-Wolfsburg (mai)
18.30: Labdarúgás, német bajnokság, Hertha-Bremen (élő)
23.30: Labdarúgás, török bajnokság, Genclerbirligi-Trabzonspor (mai)

Digisport 1

08.55: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier (ismétlés)
10.45: Labdarúgás, Spanyol Szuperkupa, Barcelona-Athletic Bilbao (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Roma-Spezia (élő)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Milan-Atalanta (élő)
20.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Monaco-Marseille (élő)
23.00: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice (ismétlés)

Digisport 2

11.50: Labdarúgás, angol bajnokság, Liverpool-Burnley (ismétlés)
13.40: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Everton (ismétlés)
17.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Internazionale (élő)
20.40: Labdarúgás, olasz bajnokság, Fiorentina-Crotone (élő)

Digisport 3

07.55: Labdarúgás, olasz bajnokság, Benevento-Torino (ismétlés)
10.05: Labdarúgás, olasz bajnokság, Udinese-Atalanta (ismétlés)
14.45: Labdarúgás, francia bajnokság, PSG-Montpellier (ismétlés)
16.55: Labdarúgás, francia bajnokság, Lens-Nice (élő)

Spíler1 TV

07.00: Labdarúgás, angol bajnokság, West Ham-West Brom (ismétlés)
09.00: Labdarúgás, FA Kupa, Chorley-Wolverhampton (ismétlés)
12.45: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Arsenal (élő)
15.30: Labdarúgás, FA Kupa, Millwall-Bristol City (élő)
18.00: Labdarúgás, FA Kupa, Cheltenham-Manchester City (élő)
20.55: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle (élő)
23.00: Labdarúgás, FA Kupa, Southampton-Arsenal (ismétlés)

Spíler2 TV

07.35: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Levante-Valladolid (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Huesca-Villarreal (élő)
16.10: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Sevilla-Cádiz (élő)
18.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis (élő)
20.40: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Alavés-Real Madrid (élő)
23.20: Labdarúgás, spanyol bajnokság, Real Sociedad-Betis (ismétlés)

Arena 4

18.30: Labdarúgás, Skót Ligakupa, St.Johnstone-Hibernian (élő)
20.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Derby County-Bournemouth (ismétlés)
22.30: Labdarúgás, angol másodosztály, Norwich-Bristol City (ismétlés)

Címkék: #TV-műsor #TV
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Ben Romdhane
Az egyiptomi Al-Ahly továbbra is leigazolná Mohamed Ali Ben Romdhane-t, a felek egyelőre szóban egyeztetnek az esetleges klubváltásról.
Újpest
Josué
A Legiától távozó 4-szeres portugál válogatott Josuét beajánlották Újpesten, de Bartosz Grzelak nem tartott igényt a 33 éves középpályásra.
Csákvár
Új igazolás
Az elmúlt hetekben a csapattal készülő Haragos Viktor (legutóbb Honvéd) a 2024/25-ös bajnokságban az Aqvital FC Csákvárt erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz