Ma a TV-ben: Eldől, kik jutnak fel az NB I-be, kemény meccs vár Szalaiékra és Gulácsiékra is

A vasárnapi fociműsor a hazai sportcsatornák és az online videómegosztók kínálatában.
Nyikes Zoltán 2021. május 16., vasárnap 8:10
A vasárnapi fociműsor a hazai sportcsatornák és az online videómegosztók kínálatában.
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. május 16., vasárnap 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

M4 Sport

18.30: Labdarúgás, NB II, Vasas-Győr (élő) - körkapcsolásban
18.30: Labdarúgás, NB II, DVSC-Haladás (élő) - körkapcsolásban
18.30: Labdarúság, NB II, Gyirmót-Békéscsaba (élő) - körkapcsolásban

m4sport.hu

18.30: Labdarúgás, NB II, Vasas-Győr (élő)
18.30: Labdarúgás, NB II, DVSC-Haladás (élő)
18.30: Labdarúgás, NB II, Gyirmót-Békéscsaba (élő)

Az online közvetítések külön-külön ide kattintva lesznek elérhetők!

Sport 1

15.30: Labdarúgás, Bundesliga 2, Osnabrück-Hamburg (élő)
17.45: Labdarúgás, Bundesliga, Mainz-Dortmund (élő)

Sport 2

20.30: Labdarúgás, Bundesliga, RB Leipzig-Wolfsburg (élő)

Digisport 1

07.00: Labdarúgás, Premier League, Southampton-Fulham (ismétlés)
12.55: Labdarúgás, Premier League, Crystal Palace-Aston Villa (élő)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Sampdoria (élő)
17.25: Labdarúgás, Premier League, West Bromwich Albion-Liverpool

Digisport 2

12.25: Labdarúgás, Serie A, Fiorentina-Napoli (élő)
17.55: Labdarúgás, Serie A, Parma-Sassuolo (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, PSG-Reims (élő)
23.00: Labdarúgás, Serie A, Udinese-Sampdoria (ismétlés)

Digisport 3

07.00: Labdarúgás, Serie A, Juventus-Inter (ismétlés)
09.40: Labdarúgás, Serie A, AS Roma-Lazio (ismétlés)
14.55: Labdarúgás, Serie A, Benevento-Crotone (élő)
20.55: Labdarúgás, Ligue 1, Lille-St. Étienne (élő)

Spíler 1

08.00: Labdarúgás, Premier League, Burnley-Leeds (ismétlés)
10.00: Labdarúgás, Angol FA-kupa, döntő, Chelsea-Leicester (ismétlés)
14.30: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Wolves (élő)
18.25: Labdarúgás, La Liga, Athletic Bilbao-Real Madrid (élő)
20.55: Labdarúgás, Premier League, Everton-Sheffield United (ismétlés)
23.00: Labdarúgás, Premier League, Tottenham-Wolves (ismétlés)

Spíler 2

06.55: Labdarúgás, La Liga, Huesca-Athletic Bilbao (ismétlés)
11.50: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Real Sociedad (ismétlés)
13.55: Labdarúgás, La Liga, Granada-Real Madrid (ismétlés)
16.00: Labdarúgás, Bajnokok Ligája, Manchester City-PSG (ismétlés)
18.00: Labdarúgás, La Liga, Atlético Madrid-Osasuna (élő)
20.50: Labdarúgás, La Liga, Barcelona-Celta Vigo (ismétlés)
22.55: Labdarúgás, La Liga, Villarreal-Sevilla (ismétlés)

Youtube

17.00: Labdarúgás, NB II, Ajka-Nyíregyháza (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Siófok-Szentlőrinc (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

17.00: Labdarúgás, NB II, Kaposvár-Dorog (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Pécs-Soroksár (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

17.00: Labdarúgás, NB II, Szeged-Kazincbarcika (élő)

17.00: Labdarúgás, NB II, Szolnok-Csákvár (élő)

Az online közvetítés ide kattintva lesz elérhető!

Címkék: #TV-műsor #TV
Neked ajánljuk
Átigazolások
Fradi
Ben Romdhane
Az egyiptomi Al-Ahly továbbra is leigazolná Mohamed Ali Ben Romdhane-t, a felek egyelőre szóban egyeztetnek az esetleges klubváltásról.
Újpest
Josué
A Legiától távozó 4-szeres portugál válogatott Josuét beajánlották Újpesten, de Bartosz Grzelak nem tartott igényt a 33 éves középpályásra.
Csákvár
Új igazolás
Az elmúlt hetekben a csapattal készülő Haragos Viktor (legutóbb Honvéd) a 2024/25-ös bajnokságban az Aqvital FC Csákvárt erősíti.
Tovább az összes átigazoláshoz