Ma a TV-ben: Az Arsenal és a Newcastle is bajnokit játszik, elődöntőbe jut az egyik német meglepetéscsapat

A keddi fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Budai László 2024. január 30., kedd 8:10
A keddi fociműsor és élő közvetítések a hazai sportcsatornák kínálatában.
Szerző: Budai László 2024. január 30., kedd 8:10

A TV-műsor rovat együttműködő partnere a Meccsbox, a meccsfigyelő app! Töltsd le Androidra ITT, vagy iOS-re ITT, és ne maradj le többé egy mérkőzésről se!

Sport 1

20.45: Labdarúgás, Német Kupa, negyeddöntő, St. Pauli-Fortuna Düsseldorf, ÉLŐ

Spíler 1

20.20: Labdarúgás, angol bajnokság, Nottingham Forest-Arsenal, ÉLŐ

Match 4

21.15: Labdarúgás, angol bajnokság, Aston Villa-Newcastle United, ÉLŐ

Címkék: #TV-műsor #TV
Átigazolások
Légiósok
Szoboszlai válaszúton
A Real Madrid és a Bayern München érdeklődése ellenére Szoboszlai Dominik elvi megállapodásra jutott a Liverpoollal a szerződéshosszabbításról.
Nyíregyháza
Volt Loki-játékos érkezett
Montenegrói válogatott védő igazol Nyíregyházára: a Szpari mindenben megállapodott Meldin Dreskoviccsal és klubjával, a német Darmstadttal, így a játékos kölcsönben érkezik a nyárig.
Ferencváros
Szenegáli kiszemelt?
A belga RFC Liège kicsivel kevesebb, mint 1,5 millió eurót kérne a 22 éves szenegáli támadóért, Oumar Dioufért, akit állítólag az FTC is vinne. (Loïc Woos / Walfoot)
Tovább az összes átigazoláshoz