Sérülés miatt nem tudta végigjátszani a szombati skót kupamérkőzést Bogdán Ádám, akit a találkozó hajrájában kellett lecserélni.
A skót FA-kupában a nyolcaddöntőbe jutásért lépett pályára Bogdán Ádám együttese, a Hibernian a negyedosztályú Elgin City ellen. A magyar válogatott hálóőr csapata gyorsan lerendezte a mérkőzést, hiszen a félidőben már 3-0-ra vezetett, az 53. percre pedig beállította a végeredményt, a magyar kapus számára mégsem csak pozitív emlék marad a meccs.
Bogdán a találkozó hajrájában - a Hibernian hivatalos honlapjának beszámolója szerint - egy nagy ütközés következtében megsérült, és a 79. percben le is kellett cserélni. Arról egyelőre nem közöltek információt, hogy kihagyásra kényszerül-e a kapus.
Átigazolások
Mégis maradhat
Balogh Botond
Török sajtóhírek szerint a Parma hajlandó lenne engedni Balogh Botond vételárából.
Aláírt Athénban
Olekszandr Zubkov
Az AEK Athén leigazolta Olekszandr Zubkovot, aki 2030 nyaráig szóló szerződést írt alá új klubjánál.
2029-ig aláírt
Szamosi Ádám
Szamosi Ádám 2029 nyaráig kötelezte el magát a Budapest Honvéddal.