Fotó: tv2.no
Szerdán folytathatja a gólgyártást a Premier League-ben a Manchester City támadója, előtte viszont új frizurát villantott.
Norvégiával lemaradt a világbajnokságról, így több mint egy hónap után lépett pályára újra tétmérkőzésen a múlt hét folyamán Erling Haaland, aki be is talált a Liverpool elleni győztes Ligakupa-találkozón.
A 22 éves gólvágó szerdán a Premier League-ben is újra beveheti az ellenfél hálóját, a bajnoki folytatáshoz pedig új frizura dukál.
"Viking üzemmód aktiválva" - írta közösségi oldalán Haaland, a fotón pedig azonnal feltűnik, hogy valami nem olyan mint eddig, a szokásos frizurája helyett ugyanis hosszú tincseit copfba fogta.
A bejegyzés megtekintése az Instagramon
Átigazolások
Kozármisleny
Új vezetőedző
A Kozármisleny bejelentette Márton Gábor érkezését a vezetőedzői pozícióba.
Fradi
Kodro eligazol
Görög lapok és a Csakfoci is úgy értesült, hogy Kenan Kodro jó eséllyel a görög OFI Krétában folytatja pályafutását.
Fradi
Nagy fogás érkezhet
A Fradi szerződtetheti a Sparta Praha - jövőre lejáró szerződésű - bal szélsőjét, Veljko Birmancevicet, aki 3+1 évre írhat alá - értesült a Mozzart Sport és a Csakfoci.