Totti előtt született meg a magyar sport legfrissebb csodája - fotó

A Roma és az olasz válogatott korábbi klasszisa győztes magyar meccslabda után tapsolhatott.
Budai László 2023. május 15., hétfő 22:45
A Roma és az olasz válogatott korábbi klasszisa győztes magyar meccslabda után tapsolhatott.
Szerző: Budai László 2023. május 15., hétfő 22:45
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Az AS Roma legendája, Francesco Totti is élőben látta a magyar sport legfrissebb csodáját, Marozsán Fábián szenzációs győzelmét a korábbi világelső, és jövő héttől ismét biztosan az ATP világranglistájának élén álló Carlos Alcaraz ellen, a római ATP 1000-es tornán (6:3, 7:6).

A korábbi világklasszis támadót természetesen le is fotózták, ahogyan a magyar játékos mérkőzését figyeli, ráadásul nem is egyedül, hanem párjával, Noemi Bocchival.

Ha Tottiék beleszerettek volna Marozsán játékába - ami nem lenne meglepő -, akkor legközelebb kedden láthatják őt újra, amikor a horvát Borna Coric lesz a magyar ellenfele, már a legjobb nyolc közé jutásért.

Átigazolások
Légiósok
Yaakobishvili a célegyenesben
A Barcelona magyar válogatott kapusa, Yaakobishvili Áron már nem vett részt a katalánok szombati edzésén, és a vasárnapi, bázeli felkészülési mérkőzésre sem utazott el a csapattal.
Ex-Fradi
Rövid karrier
A szerb sajtó szerint Mohammed Abu Fani két hónap után távozhat a Crvena zvezda csapatától, miközben Mohamed Ali Ben Romdhane a katari Al-Shamal SC-hez igazolt.
ETO
Szélső érkezhet
Az AfricaFoot értesülései szerint az ETO leigazolná a Riga 21 éves tunéziai szélsőjét, Raki Aouanit, akiért a győriek 700 ezer eurót kínálnak.
Tovább az összes átigazoláshoz