Fotó: mlsz.hu
Szoboszlai és Kerkez az Instagramon már megkezdte a hangolódást a hétvégi meccsre.
Jó teljesítményt nyújtva mutatkozott be a Liverpoolban Szoboszlai Dominik, valamint a Bournemouth-ban Kerkez Milos a Premier League előző hétvégi nyitófordulójában - utóbbit a meccs legjobbjának is megválasztották.
Az angol bajnokság következő körében pikáns találkozó jön, hiszen a két magyar válogatott játékos csapata egymás ellen játszik az Anfielden, Szoboszlai és Kerkez pedig már meg is kezdte a hangolódást.
„Hamarosan találkozunk” – kommentelt Szoboszlai Kerkez egyik fotójához az Instagramon, mire a balhátvéd így reagált: „Jobb, ha felkészülsz”.
A Liverpool-Bournemouth mérkőzés szombaton 16:00 órakor veszi kezdetét.

Olvastad már?

Légiósok: Elveszített párharcok és labdák, sikertelen cselezés - így értékelték Szalai első tétmeccsét a Hoffenheimben
Több mutatóban sem jeleskedett Szalai Attila a Hoffenheimben a Sofascore adatai szerint.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Csákvár
Hosszabbítás
A 25 éves középpályás, Dencinger Norbert a következő szezonra is elkötelezte magát a Csákvárhoz.

Bernd Storck
Ezért esett a pad alá
Most kiderült, hogy a Cercle Brugge miért szegte meg korábbi ígéretét, ami azt is eredményezte, hogy Bernd Storck nemcsak a belga csapat, de a Kisvárda kispadjáról is lemaradjon.

Újpest
Válogatott csatár a kiszemelt
A tavalyi szerb negyedik OFK Beograd suriname-i csatárával, Gleofilo Vlijterrel erősíthet az Újpest - állítja a Lila Sector Facebook-oldal.