Forrás és fotó: groupamaarena.com

Szinte egyedüálló újítás jön a Fradinál - robot szállítja a labdát a stadionban

A meccshangulatot is javítani akarják ezzel az innovatív megoldással a Fradinál.
Csakfoci.hu 2025. január 27., hétfő 14:28
Forrás és fotó: groupamaarena.com
A meccshangulatot is javítani akarják ezzel az innovatív megoldással a Fradinál.
Szerző: Csakfoci.hu 2025. január 27., hétfő 14:28

A Ferencvárosi Torna Club, illetve marketing ügynöksége kétéves stratégiai partnerséget kötött a Husqvarna professzionális erdészeti, park- és kertgondozási termékeket kínáló svéd vállalattal.

Az együttműködés részeként a következő két futballszezon egyik különlegessége lesz a Husqvarna csúcstechnológiás robotfűnyíróinak szerepeltetése, amelyek a Ferencváros férfi labdarúgó csapatának magyar bajnoki mérkőzései előtt a kezdőkörbe szállítják a labdát.

A szurkolók már a tavalyi év végén is láthatták ezt az egyedülálló megoldást, 2025-ben pedig először a szezonnyitó bajnoki mérkőzésen, 2025. február 2-án, vasárnap vehetik szemügyre a Groupama Arénában, ahol az FTC az MTK Budapest csapatát fogadja.

- Büszkék vagyunk arra, hogy a Husqvarna innovatív technológiájával egyedülálló élménnyel gazdagíthatjuk a stadionba kilátogató, sorozatban 6 bajnoki címet nyert Ferencváros szurkolóit. Külön öröm számunkra, hogy ez a világviszonylatban is ritkaságnak számító robotfűnyírós labdabehozatali megoldás a Groupama Arénában valósulhat meg. Az együttműködésünk kiváló példája a közös elkötelezettségnek az innováció és a minőség iránt, és biztosak vagyunk benne, hogy hozzájárulhatunk a Ferencváros hazai és nemzetközi sikereihez is. Ez a szponzoráció egyértelműen jelzi a márka elkötelezettségét a sport és a minőség iránt, és örömünkre szolgál, hogy ilyen világszínvonalú támogatói hálózat részeként gazdagíthatjuk a Ferencváros szurkolóinak élményét – mondta Igaz András, a Groupama Arénát üzemeltető Sportfive Hungary vezérigazgatója.

Olvastad már?
NB I: Az Újpest bekezdett és rögtön az éllovas Fradi egyik nagy üldözője lett – megmondjuk a “tutit” az eddigi igazolásokról
Átigazolási erősorrend az NB I-ben, avagy így igazoltak a csapatok - tabellával.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz