Szépségkirálynők mentek be a magyar focicsapat öltzözőjébe, ez lett a vége - fotó

Karcagon rendhagyó ünneplést tartottak az NB III-as csapat győzelme után az öltözőben.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 29., csütörtök 16:30
Karcagon rendhagyó ünneplést tartottak az NB III-as csapat győzelme után az öltözőben.
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 29., csütörtök 16:30

Miután a Karcagi SE 3-1-re legyőzte a DVTK második csapatát az NB III Északkeleti csoportjának 5. fordulójában, rendhagyó vendégek érkeztek a csapat öltözőjébe.

A Magyarok Világszépe szépségverseny fináléjára Karcagon készülő szépségkirálynő-jelöltek látogatták meg a játékosokat és a Varga Attila vezette stábot, majd "aktívan részt vettek a győzelem megünneplésében is" az öltözőben. A Fásy Ádám nevéhez fűződő szépségverseny szombati döntőseit maga a fővédnök is elkísérte.

Olvastad már?
Légiósok: Meggondolta magát Lisztes kapcsán a Frankfurt - a negyedosztályban kell bizonyítania a támadónak
A Frankfurt mégsem adja kölcsön a magyar támadót, akinek az edzéseken kell felvennie a Bundesliga tempóját, meccseket pedig a második csapatban játszhat - írja a Kicker.
Elolvasom

 

Átigazolások
Újpest
Kapuskérdés
A csakfoci.hu információi szerint távozik Újpestről Riccardo Piscitelli. A helyére Gundel-Takács Bence érkezése merült fel, de túl magas az ára.
Honvéd
Feczkó jövője
"Még nem keresett meg senki" - reagált a Honvéd vezetőedzője, Feczkó Tamás a vele kapcsolatos sajtóhírekre.
Újpest
Hárman is búcsúztak
Giorgi Beridze, Milan Tucic és Davit Kobouri is elhagyja a lila-fehéreket.
Tovább az összes átigazoláshoz