Fotó: facebook.com/1.FCUnionBerlin

Schäferék világhírű mozipremieren jártak, ajándékot is vittek - fotó

Schäfer Andrásék a világsikerű Peaky Blinders bemutatóján voltak Berlinben.
Csakfoci.hu 2026. március 13., péntek 15:06
Fotó: facebook.com/1.FCUnionBerlin
Schäfer Andrásék a világsikerű Peaky Blinders bemutatóján voltak Berlinben.
Szerző: Csakfoci.hu 2026. március 13., péntek 15:06

A csütörtök esti edzés után az Union Berlin és a Hertha BSC több játékosa is a vörös szőnyegen kötött ki: Berlin híres mozijában, a Kino International-ban vették szemügyre a Peaky Blinders: The Immortal Man című film egyetlen németországi premierjét (a film március 20-tól látható majd a Netflixen).

A Bild szerint Netflix tudatosan választotta az Uniont a promócióhoz, mivel a csapat edzője, Steffen Baumgart védjegyének számító svájcisapkája (Schiebermütze) pont olyan, amilyet a sorozatbeli birminghami gengszterbanda is hord.

A bemutatóra a klub egy kisebb küldöttséget is delegált, amelynek tagja volt a magyar válogatott Schäfer András is. A magyar középpályás és csapattársai (Carl Klaus, Andrej Ilic, Josip Juranovic és Aljoscha Kemlein) nem üres kézzel érkeztek: két speciális, az Union alapítási évére utaló 66-os számú mezt vittek ajándékba a világhírű sorozat főszereplőjének, az Oscar-díjas Cillian Murphynek. A mezek hátán a sorozatbeli bandafőnök neve, a "Shelby" szerepelt, tisztelegve a történet előtt, amely az 1920-as évektől egészen a negyvenes évekig követi a birminghami alvilág sorsát.

Olvastad már?
Szoboszlai saját magát is megelőzte álomszép bombájával - videó
Szoboszlai Dominik szabadrúgásgólját választották február legszebb találatának a Liverpool FC labdarúgócsapatának szurkolói.
Elolvasom
Átigazolások
Vasas
Eldőlt Erős sorsa
Magyar játékosokban gondolkodnak a Vasasnál, de elsősorban a saját nevelésű futballistáknak akarnak lehetőséget biztosítani.
Légiósok
Sallai Angliában?
Sajtóhírek szerint Sallai Roland ügyében a szezon végén születik döntés a Galatasaraynál - és nagy valószínűséggel Angliában folytatja pályafutását.
ETO
Ő lehet az első érkező
A Csakfoci úgy tudja, jó esély van rá, hogy a Puskás Akadémia kölcsönjátékosaként idén Csákváron szereplő Umathum Ádám Győrben folytassa karrierjét.
Tovább az összes átigazoláshoz