Rommá törte az egyik méregdrága autóját Balotelli - fotók, videó

Csütörtök este összetört Mario Balotelli Audija Bresciában.
Póczik Dávid 2023. november 24., péntek 14:34
Csütörtök este összetört Mario Balotelli Audija Bresciában.
Szerző: Póczik Dávid 2023. november 24., péntek 14:34
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Csütörtök este fél kilenc körül Bresciában autóbalesetet szenvedett az olasz fenegyerek, Mario Balotelli. A 33 éves támadó egyelőre tisztázatlan okokból letért az útról és összetörte autóját, egy fekete Audi Q8-ast - számolt be a hírről a giornaledibrescia.it.

A török Adana Demirspor középcsatára sértetlenül szállt ki a járműből, melyben az összes légzsák kinyílt. A labdarúgót ezután orvosi ellátásban részesítették, valamint a helyi rendőrök alkoholszondás vizsgálatot is próbáltak végezni rajta, de a játékos ezt visszautasította.

Egyes sajtóhírek szerint Balotelli erősen tátongott az összetört autója mellett, így nincs kizárva, hogy alkoholos befolyásoltság alatt ült a volán mögé.


Fotó: Marco Ortogni

Fotó: Marco Ortogni

Fotó: Marco Ortogni
Átigazolások
ETO
Tóth Törökországban
Tóth Rajmund megérkezett Törökországba, hogy átessen az ilyenkor szokásos orvosi vizsgálatokon.
Yaakobishvili Áron
Lezárult az ügy?
Fabrizio Romano értesülései szerint Yaakobishvili Áron aláírta szerződését az UD Almeríával, így a magyar kapus a Barcelona után a spanyol másodosztályban folytathatja pályafutását.
Kispest-Honvéd
Séllei távozik
A Kispest Honvéd FC bejelentette, hogy közös megegyezéssel távozik a klub ügyvezetői pozíciójából Séllei Árpád, helyét az akadémia igazgatója, dr. Bajúsz Endre veszi át.
Tovább az összes átigazoláshoz