Fotó: thesun.co.uk

Pornográf tartalmak jelentek meg Van Persie Facebook-oldalán - ez áll a háttérben

Meztelen nők jelentek meg a holland sztár sztorijában, később pedig kiderült, hogy feltörték a közösségi oldalát.
Nyikes Zoltán 2022. december 20., kedd 16:45
Fotó: thesun.co.uk
Meztelen nők jelentek meg a holland sztár sztorijában, később pedig kiderült, hogy feltörték a közösségi oldalát.
Szerző: Nyikes Zoltán 2022. december 20., kedd 16:45

Korhatáros tartalmakat töltöttek fel hackerek a korábbi világklasszis támadó, Robin Van Persie közösségi oldalának sztorijába, ami miatt kénytelen volt kiadni egy közleményt a holland sztár.

A Daily Star szerint az egyik sztoriban négykézláb állva volt látható egy meztelen nő, míg egy másik képen alsónemű nélkül állt egy másik.

- Attól tartok, valaki feltörte a Facebook-fiókomat ma kora reggel, így ha cuki macskás tartalmakat vagy bármi mást látnak, nem én voltam és igyekszem mielőbb visszaszerezni az irányítást - írta Van Persie, majd nem sokkal később egy következő tweetben így reagált a meztelen nős fotókra. - Sajnos rövid időn belül másodszorra is feltörték a Facebook-oldalamat, és helytelen tartalmakat tettek közzé az ellenőrzésem nélkül. Dolgozunk a megoldáson és remélhetőleg a Facebook képes gyorsan megoldani a problémát. Elnézést az okozott kellemetlenségekért.

A sztorikat azóta törölték Van Persie fiókjából - írja a The Sun.

Olvastad már?
Messi a tojást is legyőzte, övé lett minden idők legnépszerűbb posztja az Instagramon - fotó
Az argentin klasszis bejegyzése már több mint 57 millió 600 ezer kedvelésnél jár, amivel rekordot döntött.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
PMFC
Külföldön a magyar fiatal
A PMFC saját nevelésű játékosa, a klub U16-os csapatának kapitánya, Andruskó Adrián a horvát élvonalbeli NK Osijek akadémiáján folytatja pályafutását.
Videoton FC Fehérvár
Huszti külföldi ajánlatra vár
Huszti András menedzsere az NSO-nak elmondta, hogy a játékos ugyan egy fehérvári erőnléti edzővel készül, de a külföldi folytatás a terv. Ciprusi, holland és német alacsonyabb osztályú klubbal tárgyalnak.
Légiósok
Megvan Koszta új csapata
Hivatalossá vált, hogy új csapatot talált magának Koszta Márk, akinek a szerződtetését bejelentette az izraeli élvonalban szereplő Hapoel Petah Tikva.
Tovább az összes átigazoláshoz