Fotó: MTI/Hegedüs Róbert

Pecázva, a Puskás játékosával gyógyult a Fradi magyar válogatottja fejsérülése után - fotó

Csakfoci.hu 2024. szeptember 12., csütörtök 8:32
Fotó: MTI/Hegedüs Róbert
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 12., csütörtök 8:32
A legfrissebb hírekért kövess minket a Csakfoci Google News oldalán is!

Mint ismeretes, a keddi magyar-bosnyák Nemzetek Ligája-találkozó (0-0) 79. percében megsérült a Ferencváros védője, Botka Endre, aki egy szöglet után csapattársával, Willi Orbánnal fejelt össze.

A Fradi-bekk egy ideig lent maradt a földön, majd némi ápolást követően a saját lábán, de vérző fejjel hagyta el a pályát (többek között Dr. Zacher Gábor kíséretében), végül le is kellett cserélni.

Botka a jelek szerint egyedi módját választotta a gyógyulásnak a 30 éves futballista: az Instagramon történt bejelentkezése szerint a Ráckevei (vagy Soroksári) Duna-ágon - a felcsúti Nagy Zsolt társaságában - horgászattal igyekezett regenerálódni.

 

A bejegyzés megtekintése az Instagramon

 

BOTKA ENDRE (@botka_endre21) által megosztott bejegyzés

Átigazolások
NB I
Hazai átigazolási hírek
NB I-es átigazolási körkép: így állnak a magyar élvonal klubjai a nyári érkezők, a távozók és a jelöltek terén.
DVSC
2 kapus érkezett
A DVSC szerződtette Tuska Bálintot és Póser Dánielt.
Ex-Loki
Youga csapatot keres
Amos Youga a francia UNFP FC táborában készül. A korábbi DVSC-középpályás egyike az olyan szerződés nélküli profinak, akik edzőmeccseken bizonyíthatnak a megfigyelőknek, hogy klubot találjanak.
Tovább az összes átigazoláshoz