Tóth Alex újra Budapesten - Robbie Keane-éket is meglátogatta.
A már a Premier League-ben szereplő Bournemouth kötelékébe tartozó magyar válogatott középpályás meglátogatta volt csapatát, a Ferencvárost, illetve annak szakmai stábját is.
Meg is lepte Robbie Keane-éket, hiszen Bournemouth-ereklyéket, köztük a saját számozott mezét is magával hozta ajándékba.
Tóth Alexet januárban szerződtette Bournemouth öt és fél évre, 12,3 millió euróért, a játékos ezzel az NB I történetének legdrágábban értékesített focistája lett.
De a középpályás nem csak volt csapatánál járt Budapesten:
Olvastad már?
Tóth Alex Magyarország egyik legismertebb boltjában járt - fotó
Budapesti látogatása során Tóth Alex is felkereste a BALÁZS KICKS-et.
Elolvasom
Átigazolások
Paks
Rutinos kapus és fiatal védő érkezhet?
Kuzma Hunor, a Békéscsaba védője és Rácz Gergő, a Honvéd hálóőre egyaránt pályára lépett a Paks első felkészülési mérkőzésén, a Kelen ellen 10-1-re megnyert találkozón.
KTE/Csíkszereda
Czékus Ádám
A kecskeméti Czékus Ádám Csíkszeredára igazolt.
ZTE
Edzőjelölt
A 41 éves, portugál Filipe Celikkaya az egyik esélyes a ZTE edzői posztjára, aki jelenleg a Chicago Fire szakmai stábjában dolgozik, korábban pedig a Sportingnál is tevékenykedett. (NSO)